Dodatkowe informacje
  1. Home
  2. O mnie
  3. Linki
  4. Komiks
  5. Galeria

Oprócz portretowania silnych mężczyzn zajmuję się również tworzeniem komiksów. Po wielu miesiącach pracy udało mi się stworzyć debiutancki twór, pierwszy w Polsce komiks o strongmanach: "Vanderlei i Siłacze z Piekieł".

Jest to historia utrzymana w klimacie fantasy o przygodach Kamila Bazelaka, polskiego atlety i jego kolegów z federacji ECSS. Naszym chłopcom przyjdzie zmierzyć się z niesamowitymi osiłkami rodem z południowej Europy, a stawką w tej walce będzie coś więcej niż tylko pierwsze miejsce na zawodach.

Komiks ukazał się drukiem dzięki życzliwości moich trzech amerykańskich znajomych: Jose "Nino" Mesariny, Jake`a Estrady i Ralpha Ramireza.

Są oni rysownikami komiksów, Jake również ma swoje wydawnictwo. Moją książeczkę można było kupić w jednym z chicagowskich sklepów z komiksami.

komiks komiks komiks

Powstała już druga część przygód łódzkiego strongmana - "Vanderlei i ostatni z Tytanów". Książeczka jest na razie w "stanie surowym", ale mam nadzieję, że i ją uda się również wydać w Stanach drukiem. Oprócz bohaterów znanych z pierwszej części pojawia się kilka nowych postaci, m. in. najbardziej niedoceniony polski policjant - komendant Tytan. Opowieść ma charakter fantastyczno-komediowy, rozgrywa się częściowo w realnej rzeczywistości, częściowo w świecie starożytnej Grecji.

opis opis

Policjant Tytan....